{ }

Το πρόγραμμα του Reworks 2019


Κατηγορίες: Συναυλίες, Live

Το πρόγραμμα του Reworks 2019



Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του reworks 2019 και κρατήστε τις σημειώσεις σας. Η περιπλάνηση στο μεγαλύτερο φάσμα της σύγχρονης μουσικής, σε 16 διαφορετικά stage, σε 3 διαφορετικές τοποθεσίες της Θεσσαλονίκης, ξεκινάει.

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του reworks 2019 και κρατήστε τις σημειώσεις σας. Η περιπλάνηση στο μεγαλύτερο φάσμα της σύγχρονης μουσικής, σε 16 διαφορετικά stage, σε 3 διαφορετικές τοποθεσίες της Θεσσαλονίκης, ξεκινάει.

To Reworks Festival επιστρέφει τον Σεπτέμβριο 2019 με μια επετειακή έκδοση

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου: Reworks Agora -  Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης
Peter Broderick (Erased Tapes, US)

Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου: Reworks Opening Day - Λιμάνι Θεσσαλονίκης- Προβλήτα 1
Λόγω βροχής, το reworks opening day θα γίνει στο Fix Factory of Sound

19.30 - 20.30 Andreas Athineos (NON, GR)
20.30 - 22.00 Mathame (Afterlife, IT)
22.00 - end Solomun (Diynamic, BA)

Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου - Mylos Complex
Reworks Atrium
17.30 - 18.30     Thomas Numan (Synthetic, GR)
18.30 - 20.00     Maurizio Schmitz (Cocoon, DE)
20.00 - 22.00     Peggy Gou (Gudu Records, KR)
22.00 - 24.00     Sven Väth (Cocoon, DE)
Reworks CU Warehouse
23.30 - 01.00     Tanchevski (Pollux, NMK)
01.00 - 03.30     Answer Code Request (Ostgut Ton, DE)
03.30 - 05.30     Ben Klock (Klockworks, DE)
05.30 - 07.00     Senka (NON, GR)
Reworks Club
00.15 - 01.30     Mammal Hands (Gondwana Records, UK)
02.00 - 04.00     RITU (GR)
04.00 - 06.00     Innellea (Afterlife / Innervisions, DE)
Reworks Lab
23.30 - 00.30     Ehohroma (Bliq, GR)
00.30 - 02.30     Celestia (GR)
02.30 - 05.30     Newa (Klockworks / Bassiani, GE)
05.30 - 06.30     Annē (GR)
Reworks Library
00.00 - 04.00     Mixmaster Morris (Ninja Tune, UK)
04.00 - 05.00     TBA
Reworks Air Stage
00.00 - 01.15     Hior (Ki Records, GR)
01.15 - 02.45     Aparde (Ki Records, DE)
02.45 - 04.15     Christian Löffler (Ki Records, DE)
04.30 - 06.30     G-Ha (Sunkissed, NO)
Reworks Factory
00.00 - 05.00     Lagasta (Lagasta Records, GR)

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου - Mylos Complex
Reworks Atrium
19.30 - 21.15     Unickue (It's Raw / Outer Walls, GR)
21.30 - 22.30     GusGus (Kompakt, IS)
22.30 - 24.00     Adriatique (Siamese / Afterlife, CH)
Reworks Warehouse
23.45 - 01.00     Apparat (Mute, DE)
01.45 - 02.45     George Adi
02.45 - 05.00     Dubfire (SCI+TEC, US)
05.00 - 07.00     Sam Paganini (Jam, IT)
Reworks Club
00.00 - 01.00     Pyramidos (JP)
01.30 - 02.30     ArKI (NON, GR)
02.30 - 04.30     Robert Hood (M-Plant, US)
04.30 - end     KiNK (Running Back, BG)
Reworks Lab
00.00 - 01.00     Bartosz Kruczyński | Co-curated with Unsound
01.00 - 02.30     Dynamons (Echovolt, GR)
02.30 - 03.30     Jay Glass Dubs (BKV / BH / Ecstatic, GR )
03.30 - 05.30     Bill Kouligas (PAN, GR)
05.30 - 06.30     KΕΜΑΛ (Berceuse Heroique, GR)
Reworks Air Stage
23.30 - 01.00     Teo Mavropoulos (The Gathering, GR)
01.00 - 03.00     AND.ID (Thema Project, GR)
03.00 - 05.00     Agoria (Sapiens, FR)
05.00 - end        Kittin b2b Ison | Reworks Saturday Closing Set
Reworks Library
00.00 - 01.00     Chris Ex & Miles ØD
01.15 - 04.00     Matthew Halsall | Co-Curated with Nuits Sonores
04.00 - 05.00     Chris Ex & Miles ØD
Reworks Factory
00.05 - 01.05     Sunda Arc | Co-Curated with Nuits Sonores
01.15 - 05.00     Radio etc & George Next

Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου: Reworks Closing Day  - The Met Hotel
17.00 - 20.00     Symmetric & Future Of Matter
20.00 - 22.00     Mind Against (Afterlife, IT)
22.00 - 24.00     Secret Guest

:

Για να μαθαίνεις πρώτος τι γίνεται στη Θεσσαλονίκη
Ακολούθησε μας στο Facebook

 





 



TOP 10 ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ